Anasayfa / Rc Model

Kategori Arşivi: Rc Model

Haber Aboneliği<

Uzaktan kumandalı araçlar ile ilgili yaşadığım tecrübeleri paylaşacağım bölüm. RC (Radio Controlled) Model araçlar ile ilgili yazılar içerir.

Mikro Drone: Eachine E010 Mini Drone

Mikro Drone: Eachine E010 Mini Drone

Aslında bu ufaklığa drone demek olmaz, küçük oyuncak diyebiliriz. Popüler drone üreticisinin mikro dronu Eachine E010 Mini Drone ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Eachine E010 Mini Drone Eachine Çin pazarında RTF yani uçmaya hazır drone modelleriyle oldukça popüler. Bu alanda bir çok modeli bulunmakta, üstelik yedek parçalarına da ulaşmak oldukça kolay. ... Devamını Oku »

Rc Model Uçak Seçimi

Rc Model Uçak Seçimi

Rc Model Uçaklara başlamadan önce araştırma yapmak çok iyi bir fikir olabilir. Bir araştırma yapmadan gözünüze hoş gelen modeli alırsanız muhtemelen hüsran ile karşılaşabilirsiniz. İlk denemede modeli kırmak sizi tamamen hobiyi bırakmanıza neden olabilir. Bu yüzden tavsiye edilen eğitim modeli uçaklarla hobiye giriş yapmak, simülatörler ile gerekli antrenmanları yapmak ve ... Devamını Oku »

Rc Modelcilik

RC (radio controlled) Model kısaca uzaktan kumandalı araçlardır. Her türlü hava,kara, deniz vb. bir çok aracın belli oranlarda küçültülmüş, uzaktan kumanda ile kontrol edebildiğimiz büyükler için oyuncaklar da diyebiliriz. O kadar geniş bir sektör olmuş durumda ki her konuda binlerce model araç sizlerin karşısına çıkmaktadır. Ben burada daha çok kendimle ... Devamını Oku »

Scroll To Top