Anasayfa / Günlük

Kategori Arşivi: Günlük

Haber Aboneliği<

Herhangi bir kategorizeye gerek olmayan, günlük hayatta karşılaştığım ve paylaşmak istediğim yazıları içeren bölüm. Bazen gereksiz yazılar bazen de fotoğraflarım ile burayı doldurabilirim. Her şeye hazırlıklı olmak lazım.

Steam’de TL dönemi başladı.

Steam üzerinden oyun satışları artık TL fiyatları üzerinden yapılıyor. Üstelik oyunlar TL’ye çevrilirken $ kuru 1,5 TL olarak hesaplandı. Ve bu dönüşüm ile beraber bir çok Türkiye merkezli oyun satıcısından daha uygun fiyatlara oyun edinebilmek mümkün oldu. Ayrıca yeni ödeme yöntemleri geldi. Maalesef artık Paypal ile ödeme seçeneği bulunmuyor. Daha ... Devamını Oku »

Steam Summer Sale – Yaz İndirimleri 19 Haziran’da

Steam Summer Sale – Yaz İndirimleri 19 Haziran’da

Sevilen oyun platformu Steam’de yaz indirimleri başlıyor. 19 Haziran’da başlaması beklenen “Summer Sale” ‘de her sene bir çok oyun güzel indirimler ile satın alınabiliyor. Bu sene sizde bu indirimlerden faydalanmak istiyorsanız gözünüz steam’de olsun! Unutmayın ; Steam den yapacağınız alışverişlerde %50 indirim fırsatı Enpara’da. Bu şekilde çifte indirim yapabilirsiniz 🙂 ... Devamını Oku »

İnsan gerçekten hayret ediyor.

İnsan gerçekten hayret ediyor.

Evet başlığı muhtemelen tanıyorsunuzdur. Twitter’da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün en çok beğenilen ve her duruma uyum sağlayan tweet’i. Yalnız bundan sonra bu retweet yapmanız biraz zorlaşacak. (çok değil) Çünkü artık resmi olarak Twitter.Com’a erişim engellendi. İleri demokrasiyi yaşayan ülkemizde bir sosyal medya platformuna erişimin engellenmesi açıkçası tartışmaya bile açık olmamalı. Dünya ... Devamını Oku »

Scroll To Top