Anasayfa / Gezi Araştırmaları

Kategori Arşivi: Gezi Araştırmaları

Haber Aboneliği<

Gezip göreceğimiz yerleri önceden araştırıp bilgi edinirsek gezileri düzenlediğimiz zaman amaçlarımıza daha kolay ulaşacağımızı düşündüğüm için önce araştırma yapıp sonra gezmeyi tercih ediyorum. Dünya’nın her köşesinden bilgiye denk gelebilirsiniz.

Tayland Gezisi Hakkında Bilgiler

Tayland Gezisi Hakkında Bilgiler

Yüzölüçümü ile Dünya’nın en büyük 51. ülkesi olan ve 67 milyon nüfusu ile en kalabalık 20. ülkesi olan Güneydoğu Asya ülkesi Tayland bir başka Turizm cenneti. Ülke tropikal iklime sahip ve ayrıca bir çok meşhur adaları var. Birbirinden güzel sahilleri, kültürleri ve doğasıyla Tayland gezisi hakkında biraz bilgi edinelim… Tayland ... Devamını Oku »

Singapur Gezisi Hakkında Bilgiler

Singapur Gezisi Hakkında Bilgiler

Endonezya ile Malezya arasında kalan bu küçük şehir devleti, her karışı kullanılmak için muhteşem planlamalar yapılmış bir ülke. Tarihi kültürünü de korumak isteyen ülke son yılların en gözde turizm ülkelerinden biri. Ticaret sayesinde iyi bir gelir sahibi aynı zamanda Doğu ile Batı’nın iyi bir sentezi ve oldukça güvenilir. Singapur gezisi ... Devamını Oku »

Bir gün gezgin olacağım :)

Bir gün gezgin olacağım :)

Malum şartlar gereği gezmekten çok gezi araştırması yapıyorum. Bir gün oraları da gezeceğim umuduyla bilgileri toparlıyorum aklımın bir köşesine. Fakat gezi ile gezi araştırmaları arasında uzun mesafe olunca benimde aklımda pek fazla bir şey kalacağını sanmıyorum. Araştırmalarımdan işime yarayacak olanları buraya karalamak istiyorum. Bu şekilde hem geziyi yapacağım zaman işime ... Devamını Oku »

Scroll To Top