Anasayfa / Etiket Arşivi: steam

Etiket Arşivi: steam

Haber Aboneliği

Steam’de TL dönemi başladı.

Steam üzerinden oyun satışları artık TL fiyatları üzerinden yapılıyor. Üstelik oyunlar TL’ye çevrilirken $ kuru 1,5 TL olarak hesaplandı. Ve bu dönüşüm ile beraber bir çok Türkiye merkezli oyun satıcısından daha uygun fiyatlara oyun edinebilmek mümkün oldu. Ayrıca yeni ödeme yöntemleri geldi. Maalesef artık Paypal ile ödeme seçeneği bulunmuyor. Daha ... Devamını Oku »

Steam Summer Sale – Yaz İndirimleri 19 Haziran’da

Steam Summer Sale – Yaz İndirimleri 19 Haziran’da

Sevilen oyun platformu Steam’de yaz indirimleri başlıyor. 19 Haziran’da başlaması beklenen “Summer Sale” ‘de her sene bir çok oyun güzel indirimler ile satın alınabiliyor. Bu sene sizde bu indirimlerden faydalanmak istiyorsanız gözünüz steam’de olsun! Unutmayın ; Steam den yapacağınız alışverişlerde %50 indirim fırsatı Enpara’da. Bu şekilde çifte indirim yapabilirsiniz 🙂 ... Devamını Oku »

Valve’den: Steam OS, Steam Box ve Steam Controller

Valve’den: Steam OS, Steam Box ve Steam Controller

Bilgisayarlar üzerinden uzun yıllardır oyun severler steam programını kullanıyordu. Bir çok indirimli oyuna buradan ulaşıyor ve online oyunları burada oynuyoruz.  Yaptıkları kampanyalarla ve indirimlerle bir çoğumuz orjinal oyunlara buradan sahip olduk. Ve şimdi Valve, Steam’i geliştirerek yeni bir yola doğru yelken açıyor. Valve’den Steam OS, Steam Box ve Steam Controller ... Devamını Oku »

Scroll To Top