Anasayfa / Etiket Arşivi: samsung

Etiket Arşivi: samsung

Haber Aboneliği
Samsung Galaxy Note 7 ‘ye son 4 gün!

Samsung Galaxy Note 7 ‘ye son 4 gün!

Evet uzun zamandır telefon değişikliği yapmadığım için pek fazla telefon incelemiyordum. Fakat emektar Note 2’im artık kendini emekliye ayırmak istemesinden dolayı bir süredir açıkçası arayıştaydım. Note serisi telefonlara alışmış olanlar genel olarak bu seriden devam etme eğiliminde oluyorlar. Tıpkı benim gibi… Ve artık Galaxy Note 7 geliyor… Samsung Galaxy Note 7 ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy Note 3 Tanıtıldı

Samsung Galaxy Note 3 Tanıtıldı

Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 3 Samsung Unpacked 2013 etkinliğinde görücüye çıktı. Samsung, Note 3 yanında yeni model bir Note 10.1 ve akıllı saat pazarına giriş bileti olan Galaxy Gear tanıtıldı. Deri Arka Kapaklı Note 3 Samsung plastik arka kapak yerine yeni Note serisinde değişikliğe giderek suni deri kaplamalı arka ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy Note 3 – 4 Eylül’de bizimle

Samsung’un Android telefonlar arasında büyük ilgi gören SPen li Note serisinin yeni üyesini artık çok yakında aramızda göreceğiz. 4 Eylül tarihinde Samsung Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan telefon hakkında bir çok kaynakta artık özellikleri netleşmiş gibi görünüyor. Samsung Note 3 Özellikleri Görsel olarak çok büyük değişiklik gelmeyeceği tahmin edilen modelde ekran boyutu ... Devamını Oku »

Scroll To Top