Anasayfa / Etiket Arşivi: android

Etiket Arşivi: android

Haber Aboneliği
Vestel’den müthiş atak !

Vestel’den müthiş atak !

Cep telefonu pazarına Venus isimli modelleriyle giren Vestel sanırım istemiş olduğu satış rakamlarına ulaşamadı. Cep Telefonu Pazarı Ülkemizde ortalama yıllık cep telefonu satışı 10 milyon adedin üzerinde. Ve bunların yarısından fazlası akıllı telefon olma özelliği taşıyor. Tahmini olarak bu pastadaki en büyük pay Samsung’a ait. Ve onu takip eden Apple, ... Devamını Oku »

Qualcomm’dan Akıllı Saat: Qualcomm Toq

Qualcomm’dan Akıllı Saat: Qualcomm Toq

Daha önceki konu ile ilgili yazımda piyasadaki akıllı saatlerden ve yapabileceklerinden bahsetmiştim. Ve kullanıcılar olarak ne zaman kullanılabilir hale geleceği konusunda yorumlar yapmıştım. Şimdi karşımızda Qualcomm’un akıllı saat pazarına giriş yaptığı modeli; Qualcomm Toq var. Fakat şimdiden söyleyeyim, bize yenilikçi şeyler sunsa da henüz akıllı saatler emekleme aşamasında. Daha önceki ... Devamını Oku »

Play Store İndirimi: Modern Combat 4

Play Store İndirimi: Modern Combat 4

Gameloft’un Modern Combat serisinin son oyunu olan Modern Combat 4 Zero Hour Google Play Store’da 6.99$ yerine şu an için 0.99$ Cep telefonunuzda fps deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka edinmeniz gereken bir oyun. Ben fps oyunlarının single modlarını kolay kolay oynamıyorum. Bu oyunu da yaklaşık 6 ay önce yine aynı fiyattan ... Devamını Oku »

Android Cihazlar Hakkında

Android Cihazlar Hakkında

Symbian cihazlardan Windows Phonelara terfi ettiğim zaman çok mutlu olmuştum. Fakat asıl güzelliğin android ile olacağını o zamanlar düşünmemiştim. Zamanla gelişen android pazarı sadece telefonlar ile kalmadı, tabletler, televizyonlar, saatler ve daha bir çok alanda kendini göstermeye başladı. Tabi Google işletim sistemini de sürekli güncelleyip durdu. Bizde bu arada androidden ... Devamını Oku »

Scroll To Top