Anasayfa / Android / Samsung Galaxy Note 3 – 4 Eylül’de bizimle

Samsung Galaxy Note 3 – 4 Eylül’de bizimle

Samsung’un Android telefonlar arasında büyük ilgi gören SPen li Note serisinin yeni üyesini artık çok yakında aramızda göreceğiz. 4 Eylül tarihinde Samsung Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan telefon hakkında bir çok kaynakta artık özellikleri netleşmiş gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Samsung Note 3 Özellikleri

Görsel olarak çok büyük değişiklik gelmeyeceği tahmin edilen modelde ekran boyutu 5,7 inc (Note 2 de 5,5 inc) olarak öngörülürken 3 gb ram ve işlemci olarak da 4G Lte destekleyen ülkelerde Snapdragon 800 ve ülkemizdeki gibi 3g destekli şebekelerde ise kendi işlemcisi olan Exynos 5420 kullanılacağı söyleniyor. Note serisinin en önemli kozlarından olan spen tarafında ise yeni sürprizler bekleniyor.

Bazı kaynaklarda yer alan bilgilere göre ise sevkiyatın öncelikle Snapdragon 800 işlemcili 4G Lte destekli versiyonlara verileceği yönünde. Bu durumda Note 3’ün ülkemize geliş tarihinde biraz gecikme yaşanabilecek.

Samsung Note 2 kullanıcısı olarak açıkçası Samsung tarafından daha büyük yenilikler umut ediyorum. Telefonumuzu yenilemek için daha fazla bahane yaratmalı bizim için.

Samsung’dan Androidli Akıllı Saat

Yine resmi olmayan bilgilere göre Samsung Unpacked etkinliğinde Note 3’ün yanında bir de akıllı saat tanıtması bekleniyor. Her cihazımızın akıllandığı gibi saatlerinde akıllanması bizi çok şaşırtmayacak olsa bile Samsung bu pazara ne gibi yenilikler getirebilir merak ediyorum açıkçası. 4 Eylül tarihinde nelerle karşılaşacağımızı göreceğiz…

bu sayfayı paylaşın;Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Hakkında Murat Özçırpıcı

Meraklı, araştırmacı, gezgin, sinemasever, hobilerine düşkün, yaşamaktan zevk alan kendi halinde biri :)

Yorum Yapın;

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top