Anasayfa / Android / Google Play Store İndirimi: Swiftkey Keyboard

Google Play Store İndirimi: Swiftkey Keyboard

Dokunmatik telefonlar çıktığından beri en büyük şikayetimiz eski hızımızda yazamadığımız şeklindeydi. Zamanla alışsak bile asla eski tuşlu telefonlar gibi kullanamıyorduk. Android versiyonları geliştikçe ve telefonların dokunma hassasiyeti daha iyi oldukça bu sorunlar azalmaya başladı. Fakat daha iyi bir yazma deneyimi gerekiyordu. Çünkü artık klavyeyi mesajlaşmadan çok internette surf yaparken kullanır hale gelmiştik. Artık eskisinden daha çok tuşlamak durumunda kalıyorduk.

Klavye konusunda bir kaç tane popüler uygulama Google play store da yer alıyordu. Bunların arasından en çok göze batan Swifkey Keyboard’du.

SwiftKey Keyboard

SwiftKey Keyboard

Swiftkey Keyboard

Swiftkey keyboard’u ön plana çıkaran en önemli özelliklerinden biri tahmin özelliği. Siz daha bir iki harf girince kelimeyi yüksek oranda tahmin edebilmesi, hatta o kelimeden sonra hangi kelimeyi yazabileceğinizi tahmin edebilmesi çok şaşırtıcı. Üstelik sadece bununla da kalmıyor sizin yazma alışkanlıklarınızı da kaydedip bir sonraki yazışmalarınızda bunlara göre tahminler sunuyor. Gerçekten işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Üstelik algılama hassasiyeti de çok iyi. Android telefon kullananların mutlaka deneyimlemesi gerektiğini düşünüyorum bu klavye uygulamasını.

Uygulamanın 4. versiyonu şu an google play store’dan indirilebilir durumda. Bu versiyonu ile beraber bir çok hata düzeltilmesinin yanında yeni olarak belirleyeceğiniz hesaplara  yazma alışkanlığınızı kopyalayabiliyor. Telefonunuzu değiştirdiğiniz zaman alışkanlıklarınızda yeni telefonunuza otomatik yükleniyor. Ya da tablet de kullanıyorsanız senkronize bir şekilde birden fazla cihazınızdan veriler toplanabiliyor. Dolayısıyla bütün cihazlarınızdan yazma alışkanlıklarınız, tahminler yüklenmiş oluyor.

Play Store’da şu an %50 indirimli !

Türkçe kelimeleri tahmin ve klavye konusunda da şu an bir sorunu olmayan klavye uygulamasına bugünlerde geçerli olan indirim ile daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda klavyenin 1 aylık deneme sürümü mevcut. Tabletler için de ayrı bir uygulaması var.

Play Store Linkleri ;

Swiftkey Keyboard Free (1 Aylık deneme versiyonu) : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey.phone.trial&hl=en

Swiftkey Keyboard ( indirimli hali 2.32$) : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey&hl=en

Swiftkey Tablet Keyboard (indirimli hali 2.32$) : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey.tablet.full&hl=en

Uygulamanın web sayfası : http://www.swiftkey.net/en/

 

İndirimdeyken değerlendirmenizi tavsiye ederim.

 

bu sayfayı paylaşın;Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Hakkında Murat Özçırpıcı

Meraklı, araştırmacı, gezgin, sinemasever, hobilerine düşkün, yaşamaktan zevk alan kendi halinde biri :)

Yorum Yapın;

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top