Anasayfa / Android

Kategori Arşivi: Android

Haber Aboneliği<

Google Android işletim sistemi , android telefonlar ile ilgili bilgiler, android ile çalışan diğer cihazlar, google play store da bulunan uygulamalar ve oyunlar hakkında bilgiler içeren yazılar.

Samsung Galaxy Note 7 ‘ye son 4 gün!

Samsung Galaxy Note 7 ‘ye son 4 gün!

Evet uzun zamandır telefon değişikliği yapmadığım için pek fazla telefon incelemiyordum. Fakat emektar Note 2’im artık kendini emekliye ayırmak istemesinden dolayı bir süredir açıkçası arayıştaydım. Note serisi telefonlara alışmış olanlar genel olarak bu seriden devam etme eğiliminde oluyorlar. Tıpkı benim gibi… Ve artık Galaxy Note 7 geliyor… Samsung Galaxy Note 7 ... Devamını Oku »

Google’dan Android Saatlere Yeni Standart : Google Wear

Google’dan Android Saatlere Yeni Standart : Google Wear

Google’ın uzun zamandır giyilebilir teknolojilere büyük yatırımlar yaptığını biliyoruz. Akıllı saat tarafının ise bir çok firma tarafından yoklandığını, pazar araştırmaları yaptığını ve piyasada bulunan belli başlı akıllı saatleri sürekli duyuyoruz. Ama hiç birinde bir standart yoktu değil mi ? Peki Google bu akıllı saatler için bir standart belirlerse nasıl olur ... Devamını Oku »

Android Telefonlarda Oynatıcı Uygulamaları

Android Telefonlarda Oynatıcı Uygulamaları

Telefonlarımızın kocaman ekranları var, bilmem kaç gb hafıza, bir sürü çekirdek ve hızları. Adını bile hatırlayamadığımız sensörler ve aklımıza gelemecek onlarca yeniliğe sahipler. Fakat Android telefonlarımız bu kadar teknolojikken onlara gerekli uygulamaları kurmadıysak eğer hiç bir işe yaramıyorlar. Bu yüzden Android telefonlarda telefonun performansı kadar belki daha önemli olan Uygulamalar. ... Devamını Oku »

Play Store İndirimi: Modern Combat 4

Play Store İndirimi: Modern Combat 4

Gameloft’un Modern Combat serisinin son oyunu olan Modern Combat 4 Zero Hour Google Play Store’da 6.99$ yerine şu an için 0.99$ Cep telefonunuzda fps deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka edinmeniz gereken bir oyun. Ben fps oyunlarının single modlarını kolay kolay oynamıyorum. Bu oyunu da yaklaşık 6 ay önce yine aynı fiyattan ... Devamını Oku »

Samsung’dan Akıllı Android Saat: Galaxy Gear

Samsung’dan Akıllı Android Saat: Galaxy Gear

Samsung IFA 2013 fuarında düzenlediği etkinlikte Galaxy Note 3 ve yeni nesil Note 10.1’in yanında bir süredir manşetleri süsleyen akıllı saati Samsung Galaxy Gear’ı tanıttı. Samsung’dan Akıllı Saat: Galaxy Gear Resmi tanıtımdan önce bir çok teknolojisi sitesinde haberleri dönen, her gün farklı fotoğraflarla bekleyenleri heyecanlandıran Galaxy Gear sonunda resmileşti. Resimleri ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy Note 3 Tanıtıldı

Samsung Galaxy Note 3 Tanıtıldı

Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 3 Samsung Unpacked 2013 etkinliğinde görücüye çıktı. Samsung, Note 3 yanında yeni model bir Note 10.1 ve akıllı saat pazarına giriş bileti olan Galaxy Gear tanıtıldı. Deri Arka Kapaklı Note 3 Samsung plastik arka kapak yerine yeni Note serisinde değişikliğe giderek suni deri kaplamalı arka ... Devamını Oku »

Google Play Store İndirimi: Swiftkey Keyboard

Dokunmatik telefonlar çıktığından beri en büyük şikayetimiz eski hızımızda yazamadığımız şeklindeydi. Zamanla alışsak bile asla eski tuşlu telefonlar gibi kullanamıyorduk. Android versiyonları geliştikçe ve telefonların dokunma hassasiyeti daha iyi oldukça bu sorunlar azalmaya başladı. Fakat daha iyi bir yazma deneyimi gerekiyordu. Çünkü artık klavyeyi mesajlaşmadan çok internette surf yaparken kullanır ... Devamını Oku »

Samsung Galaxy Note 3 – 4 Eylül’de bizimle

Samsung’un Android telefonlar arasında büyük ilgi gören SPen li Note serisinin yeni üyesini artık çok yakında aramızda göreceğiz. 4 Eylül tarihinde Samsung Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan telefon hakkında bir çok kaynakta artık özellikleri netleşmiş gibi görünüyor. Samsung Note 3 Özellikleri Görsel olarak çok büyük değişiklik gelmeyeceği tahmin edilen modelde ekran boyutu ... Devamını Oku »

Android Cihazlar Hakkında

Android Cihazlar Hakkında

Symbian cihazlardan Windows Phonelara terfi ettiğim zaman çok mutlu olmuştum. Fakat asıl güzelliğin android ile olacağını o zamanlar düşünmemiştim. Zamanla gelişen android pazarı sadece telefonlar ile kalmadı, tabletler, televizyonlar, saatler ve daha bir çok alanda kendini göstermeye başladı. Tabi Google işletim sistemini de sürekli güncelleyip durdu. Bizde bu arada androidden ... Devamını Oku »

Scroll To Top